3 gadżety reklamowe w niskim budżecie

Chcąc zadbać o reklamę firmy, warto jest zaopatrzyć się w kilka podstawowych gadżetów reklamowych. Każda firma będzie mogła się w nie zaopatrzyć, ponieważ są tanie. Ciężko jest znaleźć dobry biznes, który nie posiada żadnego z tych gadżetów.

Długopis

Jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych jest długopis. Jego największą zaletą jest uniwersalność. Pasuje do każdej firmy, dzięki czemu nie trzeba się obawiać nietrafionego wyboru. Każda porządna firma ma ich pod dostatkiem. Wyposażają nimi biura, a także używają jako reklama. Są świetnym prezentem dla klienta podczas podpisania umowy. Idealnie się sprawdzają również na różnych targach czy szkoleniach firmowych. 

Słodycze

Świetnym gadżetem reklamowy są słodycze. Większość firmy wykorzystuje głównie krówki, które są uwielbiane przez każdego. Nikt się im nie oprze, dlatego świetnie nadają się na poczęstunek. Dzięki nim łatwiej jest nawiązywać lepsze kontakty. Wpływają one na klienta, który chce korzystać częściej z usług firmy. Wiele osób wykorzystuje do tego celu również michałki. Są zastępczą opcją do krówek, a posiadają równie dobry smak. W Toro Creation można znaleźć również białe michałki. Nie są one często spotykane na rynku, a klienci je kochają. Warto jest pomyśleć o wyborze takich słodyczy.

Smycz reklamowa

Smycze reklamowe często są używane na targach szkolnych. Nie są może szerokie, ale za to długie. Można na nich z powodzeniem umieścić swoją reklamę. Uczniom przydają się w codziennym użytku, dlatego wiele osób będzie mogło zapoznać się z logo firmy. Taka smycz buduje pozytywny wizerunek firmy. 

Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *